Do Budějc nejen na budvar

„V Českých Budějovicích by chtěl žít každý.“ I když Jára Cimrman by asi tak úplně nesouhlasil, určitě by mu ale nevadilo několik návštěv Jihočeské metropole v rámci kurzu Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání. No a pokud tam bydlíš, můžeš si před sobotním obědem u babičky zajít na Teologickou fakultu Jihočeské univerzity pro spoustu nových znalostí a hlavně dovedností a zkušeností. V druhé polovině května totiž Středisko mediální výchovy pořádá svůj třetí kurz!

Kurz je určen pro všechny stávající i budoucí pedagogy a vychovatele. Kromě toho, že si ujasníš celou tu strukturu sociálních sítí, jejich fungování a používání, také se dozvíš, proč ti dnešní teenageři sociální sítě tak zbožňují, jaké jsou formy patologických jevů a jak před nimi děti chránit. Také si uvedeme způsoby realizace mediální výchovy u nás a v zahraničí. Hlavně si ale vyzkoušíš a vytvoříš spoustu aktivit se sociálními sítěmi a o sociálních sítích, které pak můžeš využít při vyučování, a tím tak podpořit pozitivní využívání sociálních sítí u dětí!

Přihlásit se můžeš do 15. května a první lekce pak proběhne 21. května. Pak se budeme každé sobotní dopoledne scházet až do 11. června, kdy celý kurz vyvrcholí závěrečnou zkouškou. Přece Vám to osvědčení nedáme zadarmo 🙂 Ale co je důležité – díky podpoře Nadace ČEZ je tento kurz nabízen za cenu 500 kč z původních 2500 kč. Tak teď nebo v až září! 🙂

O Martina Dobosiová 2 články
Českobudějovická invaze ze Střediska mediální výchovy TF JU. Protože jsem nedala v Holandsku předmět kvůli svému negativnímu postoji k sociálním sítím, napravuji si reputaci tím, že na nich hledám to pozitivní :)

Buďte první!

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna


*